De “Yoga-chalet” die wij verhuren bevindt zich op een groen domein van 2,5 ha.
De chalet zelf is zeer aangenaam en gezellig door het gebruik van natuurlijke materialen zoals hout en leem.
Het hele gebouw is 75m2 groot en bevat een inkom, toilet, zaal (57m2) en een klein keukentje in een aparte ruimte.
Yogamatten, handdoeken, meditatiekussens en -dekens alsook tafels en stoelen zijn aanwezig en het gebruik ervan is in de prijs inbegrepen.
Duur | Tijdstip | Prijs | Reservatiekost |
1u | Vrij te bepalen | € 35,00 | € 35,00 |
1,5u | Vrij te bepalen | € 45,00 | € 45,00 |
2u | Vrij te bepalen | € 50,00 | € 50,00 |
3u | Vrij te bepalen | € 70,00 | € 70,00 |
Voormiddag | 09u00 - 13u00 | € 85,00 | € 85,00 |
Namiddag | 14u00 - 18u00 | € 85,00 | € 85,00 |
Dag (9u) | 09u00 - 18u00 | € 145,00 | € 50,00 |
Dag (13u) | 09u00 - 22u00 | € 200,00 | € 50,00 |
Weekend 1 | za 09u00 - zo 22u00 | € 320,00 | € 150,00 |
Weekend 2 | vr 19u00 - zo 22u00 | € 400,00 | € 150,00 |
Je hebt de zaal een kwartier voor en na je activiteit ter beschikking.
Gelieve hier rekening mee te houden indien je tijd nodig hebt om materiaal klaar te zetten en op te ruimen.
In de bovenstaande tabel vind je de reservatiekost terug.
De zaal is gereserveerd bij betaling van de reservatiefaktuur op rekeningnummer BE78 7370 0042 1486 met vermelding van de datum en uur van reservatie. Drie weken voor de aanvang van de activiteit krijg je een factuur met het resterende bedrag. Indien wij het volledige bedrag een week voor de reserveringsdatum niet hebben ontvangen kan de activiteit niet doorgaan en wordt de reservatiekost niet terugbetaald, ook bij annulatie wordt de reservatiekost niet terugbetaald.
Uit je hoofd in je hart
Met heel veel enthousiasme stellen we jullie een nieuw project voor:
Met een groepje van 5 dames organiseren we een korte retraite van maandagavond 11 juli tot woensdagnamiddag 13 juli, met als thema “Uit je hoofd in je hart”
We bieden je een vakantie aan die draait rond zelfzorg, in alle éénvoud en vrijheid, vanuit jouw authenticiteit omringd door de rustgevende natuur op “De Levensbloem”.
Het aanbod bestaat uit deugddoende activiteiten die lichaam, geest en ziel tot rust brengen.
Vanuit die ontspanning word je ook uitgenodigd bij jezelf en je gevoelens stil te staan en liefdevol voor jezelf te zorgen.
Alvast een tipje van de sluier wat de activiteiten betreft. Het zal vooral draaien om “beleven” en “ervaren”.
Praktisch:
Laat gerust weten als je nog vragen hebt. Alle info vind je weldra ook terug op onze websites.
We kijken er erg naar uit om dit samen met jullie te kunnen beleven.
Van links naar rechts
Vanessa Van Puyvelde : holistisch therapeut, mindset- en metafysicacoach www.vanessavanpuyvelde.be
Liesbeth Brasseur: fervent natuurliefhebber
Ellen Verhasselt: deugdenbegeleider en kookt even graag als ze eet
An van Den Broeck: yogadocent en Bachbloesemconsulent www.delevensbloem.be
Els De Saedeleir: lichaamswerker www.narmada.be
Gereserveerd